Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 Yosemite
Głębokość produktu: 43,4 mm
Waga produktu: 225 g
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Przewody: USB Type A
Długość kabla: 1,5 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Wysokość opakowania: 73 mm
Głębokość opakowania: 110 mm
Waga wraz z opakowaniem: 412 g
Szerokość opakowania: 139 mm
Możliwość przybliżenia: Tak
Szerokość produktu: 41,4 mm
Wbudowany mikrofon: Tak
Cyfrowy zoom: 5x
Kolor produktu: Srebrny
Typ kamery HD: 4K Ultra HD
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Interfejs: USB
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Wbudowany flesz: Nie
Typ mocowania: Stojak
Podstawa biurkowa: Tak
Wysokość produktu: 86,7 mm
Waga (z podstawą): 225 g
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Ilość: 1 szt.
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Podręcznik użytkownika: Tak
Maksymalna liczba klatek na sekundę: 30 fps
Megapiksele: 8 MP
Zakres przechyłu wyświetlacza: 360°
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Kamera internetowa HP 960 4K Streaming Webcam USB srebrna 695J6AA
669,83 zł
Brak w magazynie
SKU: PERHP-KAM0004
Kategorie: IT, Kamery internetowe, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Typ mocowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Przewody | |
| Waga (z podstawą) | 225 g |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Waga produktu | |
| Ilość | |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wbudowany flesz | Nie |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415301710 |
| Typ kamery HD | 4K Ultra HD |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem., Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
| Okres gwarancji | |
| Megapiksele | 8 MP |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera internetowa HP 960 4K Streaming Webcam USB srebrna 695J6AA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.