Certyfikaty: LVD: EN62368-1; EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B 2022-08-18
Rodzaj zasilania: DC, PoE
Sposób łączności: Przewodowy
Redukcja hałasu: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2304 x 1296
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 352 x 240
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 704 x 576
Waga produktu: 860 g
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2688 x 1520
Kolor produktu: Biały
Wysokość produktu: 108,3 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 – 60 °C
Bluetooth: Nie
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 960
Kontrola szybkości transmisji danych: Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 352 x 288
Skanowanie progresywne: Tak
Długość ogniskowa: 2.7-13.5 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 704 x 480
Stopień ochrony IP: IP67
Formaty kompresji: H.264H
Obsługiwane formaty audio: G.711a
Technologia redukcji szumów: Redukcja szumów 3D
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9)
Stosunek sygnału do szumu: 56 dB
Wi-Fi: Nie
Highlight Compensation (HLC): Tak
Obsługiwane formaty audio: G.726
Zakres kąta nachylenia: 0 – 78°
Formaty kompresji: H.265
Formaty kompresji: H.264
Obsługiwane formaty audio: PCM
Średnica: 12,2 cm
Obsługiwane formaty audio: G.711Mu
Szybkość migawki: 1/3 – 1/100000 s
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Typ diody LED: Podczerwień
Liczba soczewek: 1
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Maksymalna rozdzielczość: 2688 x 1520 px
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Przeznaczenie: Zewnętrzna / Wewnętrzna
Balans bieli: Street lamp
Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI): Tak
Tryb nocny: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Typ obiektywu: Zmiennoogniskowy
Liczba kamer: 1
Zakres przesuwania: 0 – 360°
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 40 m
Wzmocnienie sterowania: Automatyczne/Ręczne
Ilość diod oświetlenia: 2
Liczba użytkowników: 6 użyt.
Ilość klatek: 30 fps
Balans bieli: Zewnętrzna
Balans bieli: Automatyczna
Suma megapikseli: 4 MP
Maksymalna przesłona: 1,5
Dostosowywanie czasu migawki: Automatyczne/Ręczne
Wide Dynamic Range (WDR): 120 dB
Balans bieli: Naturalny
Balans bieli: Ręczny
Układ: Tuba/kopułka
Pobór mocy (max): 6,1 W
Formaty kompresji: M-JPEG
Formaty kompresji: H.264B
Prędkość przepływu danych: H.264: 32 – 6144Kbps; H.265: 12 – 6144Kbps
Stopień ochrony IK: IK10
Funkcja lustrzanego odbicia: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Min. Oświetlenie: 0,008 lx
Kąt widzenia obiektywu w pionie: 54°
Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: 104°
Kąt widzenia soczewki, przekątna: 125°
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Kompensacja oświetlenia tylnego: Tak
Wbudowany HDD: Nie
Pojemność pamięci ROM: 128 MB
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)): 7,3 W
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Przeglądarka internetowa: Tak
Najmniejsza odległość ogniskowa: 0,8 m
Transmisja wideo: Tak
Typ mocowania: Sufit
Liczba czujników: 1
KAMERA IP DAHUA IPC-HDW2441T-ZS-27135
891,03 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | LVD: EN62368-1; EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B 2022-08-18 |
|---|---|
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Bluetooth | Nie |
| Formaty kompresji | H.264+, H.264B, H.264H, H.265, M-JPEG |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Liczba soczewek | 1 |
| Rodzaj zasilania | |
| Długość ogniskowa | 2.7 – 13.5 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Liczba kamer | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711a, G.711Mu, G.726, PCM |
| Model | |
| Przeznaczenie | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 – 6144Kbps; H.265: 12 – 6144Kbps |
| Wi-Fi | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Tryb nocny | Tak |
| Funkcja lustrzanego odbicia | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Liczba czujników | 1 |
| Balans bieli | Automatyczna, Naturalny, Ręczny, Street lamp, Zewnętrzna |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Stopień ochrony IK | IK10 |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Pobór mocy (max) | 6,1 W |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Wysokość produktu | |
| Średnica | |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Typ mocowania | |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,5 |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Waga produktu | |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 78° |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.