Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE-LVD: EN 62368-1 CE-EMC: 2014/30/EU FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Należy unikać narażenia urządzenia na bezpośrednie działanie wody lub wilgoci., Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym., Uruchamiaj i obsługuj urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym., Zakazane jest samodzielne otwieranie urządzenia; serwis i naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Typ mocowania | |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Liczba soczewek | 2 |
| Przeznaczenie | |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Maska prywatności | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Lustro | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law, G.711 μ-law, G.726, PCM |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Głębokość produktu | |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+, H.264B, H.264H, H.265, M-JPEG |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Układ | Tubowa |
| Wi-Fi | Nie |
| Min. Oświetlenie | 0,0008 lx |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Kąt obrotu | 360° |
| Liczba kamer | 1 |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Stała ostrość | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna, Naturalny, Ręczny, Street lamp, Zewnętrzna |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Pobór mocy | |
| Pobór mocy (max) | 4,4 W |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.