Certyfikaty: LVD: EN62368-1; EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B; UL/CUL: UL62368-1 CAN/CSA C22.2 No. 62368-1-14 2022-12-08
Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI): Tak
Technologia redukcji szumów: Redukcja szumów 3D
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Szybkość migawki: 1/3 – 1/100000 s
Formaty kompresji: H.265
Formaty kompresji: H.264
Długość ogniskowa: 2.8 mm
Dostosowywanie czasu migawki: Automatyczne/Ręczne
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Formaty kompresji: H.264H
Kontrola szybkości transmisji danych: Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR)
Stosunek sygnału do szumu: 56 dB
Tryb nocny: Tak
Redukcja hałasu: Tak
Skanowanie progresywne: Tak
Najmniejsza odległość ogniskowa: 1,1 m
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Formaty kompresji: H.264B
Wbudowany HDD: Nie
Typ mocowania: Sufit
Pojemność pamięci ROM: 128 MB
Formaty kompresji: M-JPEG
Obsługiwane formaty audio: G.726
Obsługiwane formaty audio: G.723
Przeznaczenie: Zewnętrzna / Wewnętrzna
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7)
Transmisja wideo: Tak
Maksymalna przesłona: 1,4
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Obsługiwane formaty audio: G.711a
Obsługiwane formaty audio: PCM
Przeglądarka internetowa: Tak
Obsługiwane formaty audio: G.711Mu
Liczba soczewek: 1
Typ obiektywu: Obiektyw stałoogniskowy
Liczba czujników: 1
Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)): 6,5 W
Liczba użytkowników: 20 użyt.
Ilość klatek: 30 fps
Wzmocnienie sterowania: Automatyczne/Ręczne
Kąt widzenia obiektywu w pionie: 58°
Stopień ochrony IK: IK10
Kąt widzenia soczewki, przekątna: 132°
Funkcja lustrzanego odbicia: Tak
Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: 111°
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Zakres kąta nachylenia: 0 – 90°
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2688 x 1520
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2048 x 1536 (QXGA)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Maksymalna rozdzielczość: 2960 x 1668 px
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 352 x 288
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2880 x 1620
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2960 x 1668
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Zakres temperatur (eksploatacja): -40 – 60 °C
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2304 x 1296
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 960
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 352 x 240
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 704 x 576
Układ: Tuba/kopułka
Bluetooth: Nie
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Kolor produktu: Biały
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 704 x 480
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Waga produktu: 590 g
Sposób łączności: Przewodowy
Rodzaj zasilania: DC, PoE
Pobór mocy (max): 5,3 W
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Kompensacja oświetlenia tylnego: Tak
Prędkość przepływu danych: 3 kbps–8192 kbps, H.265: 3 kbps–8192 kbps
Wysokość produktu: 66,4 mm
Min. Oświetlenie: 0,005 lx
Wide Dynamic Range (WDR): 120 dB
Głębokość produktu: 192,7 mm
Highlight Compensation (HLC): Tak
Szerokość produktu: 70,5 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Balans bieli: Zewnętrzna
Balans bieli: Automatyczna
Balans bieli: Naturalny
Balans bieli: Ręczny
Zakres przesuwania: 0 – 360°
Balans bieli: Street lamp
Stopień ochrony IP: IP67
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 50 m
Liczba kamer: 1
Suma megapikseli: 5 MP
Wi-Fi: Nie
Typ diody LED: Podczerwień
Ilość diod oświetlenia: 1
Materiał obudowy: Metal, Plastik
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW3541E-AS-0280B-S2
532,40 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | LVD: EN62368-1; EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B; UL/CUL: UL62368-1 CAN/CSA C22.2 No. 62368-1-14 2022-12-08 |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711a, G.711Mu, G.723, G.726, PCM |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Prędkość przepływu danych | 3 kbps–8192 kbps, H.265: 3 kbps–8192 kbps |
| Kolor produktu | |
| Transmisja wideo | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna, Naturalny, Ręczny, Street lamp, Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wysokość produktu | |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Liczba kamer | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Szerokość produktu | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Formaty kompresji | H.264+, H.264B, H.264H, H.265, M-JPEG |
| Model | |
| Przeznaczenie | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2960 x 1668 px |
| Wi-Fi | Nie |
| Maksymalna przesłona | 1,4 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Pobór mocy (max) | 5,3 W |
| Funkcja lustrzanego odbicia | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ mocowania | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Tryb nocny | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Stopień ochrony IK | IK10 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.