Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE-EMC: EN 55032; EN 61000-3-3; EN 61000-3-2; EN 50130-4; EN 55035 CE-LVD: EN 62368-1 FCC: 47 CFR FCC Part15, Subpart B, NSI C63.4 |
|---|---|
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 512 MB |
| Formaty kompresji | H.264+, H.264B, H.264H, H.265, M-JPEG |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Pojemność pamięci ROM | 256 MB |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Ręczna prędkość obrotu | 0,1 – 70 °/s |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Minimalna przesłona | 1,8 |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Typ mocowania | |
| Maksymalna przesłona | 2,7 |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Ręczna prędkość pochylenia | 0,1 – 30 °/s |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 90° |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Pobór mocy (max) | 13 W |
| Liczba kamer | 1 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Balans bieli | Lampa sodowa, Naturalny, Ręczny, Street lamp, Wewnętrzna, Zewnętrzna |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kolor produktu | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj zasilania | |
| Protokoły PTZ | DH-SD |
| Tryby PTZ | 8-turowy, Określony punkt |
| Bluetooth | Nie |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Wi-Fi | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kod IK | IK08 |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Pobór mocy | |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Układ | Kopuła |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Średnica | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Prędkość wstępna | 0,1 °/s |
| Długość ogniskowa | 2.8-12 mm |
| Szybkość migawki | 1 – 1/30000 s |
| PTZ | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 28 mm (1 / 28") |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Zoom optyczny | 4x |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 – 355° |
| Ilość klatek | 30 fps |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.