Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE: EN55032/EN55024/EN50130-4 FCC: Part15 subpartB, ANSI C63.4-2014 UL: UL60950-1+CAN/CSA C22.2, No.60950-1 |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 15 – 90° |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Pojemność pamięci ROM | 4096 MB |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Pobór mocy | |
| Kod IK | IK10 |
| Liczba kamer | 1 |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Prędkość przepływu danych | 64 kbps–10496 kbps |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Ręczna prędkość obrotu | 0,1 – 300 °/s |
| Układ | Kopuła |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ręczna prędkość pochylenia | 0,1 – 200 °/s |
| Balans bieli | ATW, Automatyczna, Lampa sodowa, Naturalny, Ręczny, Street lamp, Wewnętrzna, Zewnętrzna |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Formaty kompresji | H.264+, H.264B, H.264H, H.265, M-JPEG |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Zoom optyczny | 32x |
| Szybkość migawki | 1/1 – 1/30000 s |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Średnica | |
| Paroodporny | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Długość ogniskowa | 4.5 – 144 mm |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Szybkość pochylenia | 300 °/s |
| Maksymalna przesłona | 1,5 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Prędkość przesuwania | 400 °/s |
| Metoda strumieniowa | Multicast, Unicast |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Minimalna przesłona | 4 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Typ mocowania | |
| Tryb nocny | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.