Długość produktu: 172,7 mm
Kolor produktu: Biały
Sposób łączności: Przewodowy
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 360
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Pobór mocy (max): 3,5 W
Rodzaj zasilania: DC, PoE
Waga wraz z opakowaniem: 510 g
Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Przewodowa sieć LAN: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 – 60 °C
Zakres kąta nachylenia: 0 – 180°
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Stopień ochrony IP: IP67
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Waga produktu: 270 g
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af
Bluetooth: Nie
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1x
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: 114.8°
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Wi-Fi: Nie
Kąt widzenia soczewki, przekątna: 135.5°
Szerokość produktu: 69,1 mm
Układ: Pocisk
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Kąt widzenia obiektywu w pionie: 62°
Tryb dzienny / nocny: Tak
Regulowanie jakości: Jasność
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 30 m
Zakres przesuwania: 0 – 360°
Wideo detekcja ruchu: Tak
Transmisja wideo: Tak
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7)
Regulowanie jakości: Kontrast
Tryb nocny: Tak
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Formaty kompresji: H.265
Formaty kompresji: H.264
Materiał obudowy: Metal
Szybkość migawki: 1/3 – 1/100000 s
Formaty kompresji: M-JPEG
Materiał obudowy: Plastik
Wzmocnienie sterowania: Automatyczna
Ilość klatek: 30 fps
Liczba użytkowników: 32 użyt.
Formaty kompresji: H.264+
Typ mocowania: Sufit / Ściana
Suma megapikseli: 2 MP
Głębokość produktu: 66 mm
Formaty kompresji: H.265+
Maksymalna przesłona: 2
Regulowanie jakości: Ostrość
Liczba kamer: 1
Typ diody LED: Podczerwień
Liczba soczewek: 1
Filtrowanie adresów IP: Tak
Prędkość przepływu danych: 32 Kbps – 8 Mbps
Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI): Tak
Podczerwień (IR) Filtr odcięcia: Tak
Technologia redukcji szumów: Redukcja szumów 3D
Regulowanie jakości: Nasycenie
Maska prywatności: Tak
Kąt obrotu: 360°
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Kompensacja oświetlenia tylnego: Tak
Wbudowany HDD: Nie
Skanowanie progresywne: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP, IGMP, UDP, QoS
Wyjście prądu stałego (w amperach): 0,3 A
Przeciwdoblaskowy: Tak
Ochrona hasłem: Tak
Liczba czujników: 1
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)): 4,5 W
Wide Dynamic Range (WDR): Tak
Długość stałej ogniskowej: 2,8 mm
Redukcja hałasu: Tak
Przeznaczenie: Zewnętrzna
Kontrola panewki kamery: Tak
Lustro: Tak
Bicie serca: Tak
Cyfrowy znak wodny: Tak
Długość fal podczerwieni: 850 nm
Kontrola pochylenia kamery: Tak
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1021-I (F) 2.8mm
162,80 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
|---|---|
| Pobór mocy (max) | 3,5 W |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Waga produktu | |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Głębokość produktu | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 180° |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba kamer | 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt obrotu | 360° |
| Długość produktu | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Rodzaj zasilania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Model | |
| Przeznaczenie | |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kolor produktu | |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maska prywatności | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Układ | Pocisk |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265, M-JPEG |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Lustro | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Bicie serca | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Typ mocowania | |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
Napisz pierwszą opinię o „KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1021-I (F) 2.8mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.