Stopień ochrony IP: IP67
Zakres kąta nachylenia: 0 – 75°
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -30 – 60 °C
Szerokość produktu: 121,4 mm
Kolor produktu: Biały
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Rodzaj zasilania: DC, PoE
Pobór mocy (max): 6 W
Waga produktu: 550 g
Maksymalna rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 – 60 °C
Bluetooth: Nie
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1x
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 360
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Sposób łączności: Przewodowy
Układ: Kopuła
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720
Wi-Fi: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Kontrola panewki kamery: Tak
Formaty kompresji: H.265
Formaty kompresji: H.264
Technologia redukcji szumów: Redukcja szumów 3D
Inkrypcja HTTS: Tak
Liczba czujników: 1
Ochrona hasłem: Tak
Głębokość produktu: 121,4 mm
Liczba języków: 2
Prędkość przepływu danych: 32 Kbps – 8 Mbps
Typ karty pamięci: microSD / SDHC / SDXC
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 3 mm (1 / 3)
Skanowanie progresywne: Tak
Kontrola szybkości transmisji danych: Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR)
Redukcja hałasu: Tak
Wyjście prądu stałego (w amperach): 0,5 A
Szybkość migawki: 1/3 – 1/100000 s
Formaty kompresji: M-JPEG
Formaty kompresji: H.264+
Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI): Tak
Podczerwień (IR) Filtr odcięcia: Tak
Długość fal podczerwieni: 850 nm
Typ obiektywu: Obiektyw stałoogniskowy
Typ diody LED: Podczerwień / Dioda LED światła białego
Liczba użytkowników: 32 użyt.
Suma megapikseli: 4 MP
Ilość klatek: 25 fps
Rozpoznawanie odległości (szerokie): 12 m
Kąt widzenia obiektywu w pionie: 54°
Kontrola pochylenia kamery: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 512 GB
Wide Dynamic Range (WDR): 120 dB
Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: 98°
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)): 7,5 W
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Regulowanie jakości: Kontrast
Regulowanie jakości: Nasycenie
Określanie odległości (szerokie): 6 m
Regulowanie jakości: Ostrość
Formaty kompresji: H.265+
Przeznaczenie: Zewnętrzna / Wewnętrzna
Kompensacja oświetlenia tylnego: Tak
Maska prywatności: Tak
Liczba kamer: 1
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Highlight Compensation (HLC): Tak
Transmisja wideo: Tak
Regulowanie jakości: Balans bieli
Maksymalna przesłona: 1,6
Kodeki audio: G.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / AAC-LC
Wysokość produktu: 97,7 mm
Wykrywanie odległości (szerokie): 63 m
Obsługa języków: Ukraiński
Zakres przesuwania: 0 – 355°
Wideo detekcja ruchu: Tak
Regulowanie jakości: Jasność
Wbudowany HDD: Nie
Obserwowanie odległości (szerokie): 25 m
Długość stałej ogniskowej: 2,8 mm
Kąt widzenia soczewki, przekątna: 114°
Obsługa języków: Angielski
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 30 m
Liczba soczewek: 1
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Typ mocowania: Sufit
Tryb dzienny / nocny: Tak
Tryb nocny: Tak
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm)
332,42 zł
8 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Szerokość produktu | |
|---|---|
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265, M-JPEG |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | Nie |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość, White balance |
| Kolor produktu | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 – 355° |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Maska prywatności | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Typ diody LED | Podczerwień / Dioda LED światła białego |
| Obsługa języków | Angielski, Ukraiński |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Bluetooth | Nie |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Liczba kamer | 1 |
| Typ karty pamięci | microSD / SDHC / SDXC |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Kodeki audio | G.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / AAC-LC |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb nocny | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Typ mocowania | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Liczba języków | 2 |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 75° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Wysokość produktu | |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.