Certyfikaty: FCC SDoC (47 CFR 15, B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014,
EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC
VoC (ICES-003: Issue 6, 2016); KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015)
UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014);
CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); BIS (IS
13252(Part 1):2010+A1:2013+A2:2015)
Formaty kompresji: H.264+
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Technologia redukcji szumów: Redukcja szumów 3D
Kontrola pochylenia kamery: Tak
Ochrona hasłem: Tak
Cyfrowy znak wodny: Tak
Przeciwdoblaskowy: Tak
Obsługa języków: Angielski
Przeznaczenie: Zewnętrzna
Formaty kompresji: H.265
Formaty kompresji: H.264
Skanowanie progresywne: Tak
Regulowanie jakości: Kontrast
Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI): Tak
Podczerwień (IR) Filtr odcięcia: Tak
Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)): 6,5 W
Regulowanie jakości: Nasycenie
Regulowanie jakości: Jasność
Tryb nocny: Tak
Filtrowanie adresów IP: Tak
Wyjście prądu stałego (w amperach): 0,4 A
Lustro: Tak
Inkrypcja HTTS: Tak
Kontrola panewki kamery: Tak
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Formaty kompresji: H.265+
Długość fal podczerwieni: 850 nm
Maska prywatności: Tak
Długość stałej ogniskowej: 2,8 mm
Liczba czujników: 1
Zakres przesuwania: 0 – 360°
Wideo detekcja ruchu: Tak
Obsługa języków: Ukraiński
Regulowanie jakości: Ostrość
Redukcja hałasu: Tak
Kąt widzenia, przekątna: 132,2°
Liczba soczewek: 1
Szybkość migawki: 1/3 – 1/100000 s
Formaty kompresji: M-JPEG
Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR): Tak
Wbudowany HDD: Nie
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7)
Liczba języków: 2
Transmisja wideo: Tak
Maksymalna przesłona: 2
Tryb dzienny / nocny: Tak
Typ mocowania: Sufit / Ściana
Ilość klatek: 30 fps
Liczba użytkowników: 32 użyt.
Wzmocnienie sterowania: Automatyczna
Bicie serca: Tak
Suma megapikseli: 2 MP
Waga produktu: 320 g
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Bluetooth: Nie
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af
Układ: Wieżyczka
Prędkość przepływu danych: 32 Kbps – 8 Mbps
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 – 60 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1x
Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Liczba kamer: 1
Materiał obudowy: Metal
Głębokość opakowania: 150 mm
Rodzaj zasilania: DC, PoE
Pobór mocy (max): 5 W
Kąt obrotu: 360°
Kolor produktu: Biały
Typ diody LED: Podczerwień
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 30 m
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Wi-Fi: Nie
Kompensacja oświetlenia tylnego: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Zakres kąta nachylenia: 0 – 75°
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Materiał obudowy: Plastik
Wide Dynamic Range (WDR): Tak
Wysokość produktu: 85,3 mm
Kąt widzenia (pionowy): 60°
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 320 x 240
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 360
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Kąt widzenia w poziomie: 112,1°
Średnica: 11 cm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 960
Wysokość opakowania: 141 mm
Stopień ochrony IP: IP67
Przewodowa sieć LAN: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 556 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -30 – 60 °C
Szerokość opakowania: 150 mm
Kamera IP HIKVISION DS-2CD1321-I(2.8mm)(F)
156,20 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wbudowany HDD | Nie |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265, M-JPEG |
| Układ | Obrotowa |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Średnica | |
| Model | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Liczba soczewek | 1 |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 112,1° |
| Wysokość produktu | |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Waga produktu | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Liczba kamer | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kąt widzenia, przekątna | 132,2° |
| Obsługa języków | Angielski, Ukraiński |
| Liczba czujników | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb nocny | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 60° |
| Wysokość opakowania | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Maska prywatności | Tak |
| Lustro | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Liczba języków | 2 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 75° |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Typ mocowania | |
| Kąt obrotu | 360° |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera IP HIKVISION DS-2CD1321-I(2.8mm)(F)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.