Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CB;CE-EMC;CE-LVD;CE-RoHS;IC-VoC;IP;LOA;RCM |
|---|---|
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Rodzaj zasilania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265, M-JPEG |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany HDD | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Waga produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wi-Fi | Nie |
| Układ | Obrotowa |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Głębokość opakowania | |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Kolor produktu | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Przeznaczenie | |
| Temperatura koloru | 3000 K |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.