Informacje dodatkowe
| Inne połączenia | 1x line out, 1x line in |
|---|---|
| Wbudowane światło | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-MD5 |
| Zakres kąta nachylenia | -75 – 75° |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Model | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Sieciowa pamięć masowa (NAS) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC-LC, G.722.1, G.726, MP2L2, MP3, PCM |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Pobór mocy (max) | 9,5 W |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Materiał obudowy | Metal |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Obsługiwane przeglądarki | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Liczba kamer | 1 |
| Rozpoznawanie odległości | 15 m |
| Liczba języków | 33 |
| Obserwuj odległość | 30 m |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Obsługa języków | Angielski, Bułgarski, Chińska tradycyjna, Czeska, Duński, Estoński, Fiński, Francuska, Grecka, Hiszpański, Holenderski, HRV, Japońska, koreańska, LAT, Litewski, Niemiecki, Norweski, Polski, Portugalski, Rosyjski, Rumuński, SER, Słowacki, Słoweńska, Szwedzki, Tajska, Turecka, Ukraiński, Węgierska, Wietnamska, Włoski |
| Prędkość przepływu danych | 32 kbps – 16384 kbps |
| Impedancja wyjścia | 100 Ω |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Głębokość opakowania | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265 |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Typ diody LED | Biały |
| Średnica | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Tęczówka | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Stała ostrość | Tak |
| Dziennik audytów | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Liczba czujników | 2 |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Certyfikaty zgodności | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Zgodność operacyjna klientów | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Zakres dynamiczny | 130 dB |
| Wi-Fi | Nie |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wejścia do regionu, Region exiting detection |
| Wysokość produktu | |
| Widok na żywo | Tak |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Zakres przesuwania | -30 – 30° |
| Przeznaczenie | |
| Typ mocowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Częstotliwość próbkowania | 8 – 48 kHz |
| Liczba soczewek | 2 |
| Wykrywanie odległości | 77 m |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Średnica obiektywu | 4 mm |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Układ | Obrotowa |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Waga (z podstawą) | 1,11 kg |
| Bicie serca | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Określanie odległości | 7 m |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.