Informacje dodatkowe
| Sposób łączności | Przewodowy |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu | |
| Przycisk reset | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS |
| Bluetooth | Nie |
| Waga produktu | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Długość produktu | |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 75° |
| Liczba kamer | 1 |
| Kod IK | IK10 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Wandaloodporna, Wodoodporny |
| Kąt obrotu | 355° |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Pobór mocy (max) | 10,8 W |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Średnica | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Układ | Kopuła |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Zakres przesuwania | 0 – 355° |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Certyfikaty zgodności | BIS, CB, CE, Dyrektywa niskonapięciowa (LVD), Federalna Komisja Łączności (FCC), Industry Canada (IC), KC, Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC), RCM, REACH, RoHS, UL, WEEE |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Długość ogniskowa | 3.6 – 9 mm |
| Kodeki dźwiękowe | AAC, G.711alaw, G.711ulaw, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM |
| Reset oprogramowania | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265, M-JPEG |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Dziennik audytów | Tak |
| Rejestr błysków | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Licznik pikseli | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj powiadomienia | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wejścia do regionu, Region exiting detection |
| Obsługa języków | Wielo |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Bicie serca | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Maska prywatności | Tak |
| Lustro | Tak |
| Typ mocowania | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Liczba języków | 33 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.