Informacje dodatkowe
| Maksymalna rozdzielczość | 3632 x 1632 px |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Model | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Głębokość opakowania | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Kolor produktu | |
| Wi-Fi | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Liczba kamer | 1 |
| Wysokość produktu | |
| Zakres przesuwania | 0 – 355° |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wysokość opakowania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Układ | Tubowa |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość opakowania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Długość produktu | |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS |
| Pobór mocy (max) | 10,5 W |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Obserwuj odległość | 16,5 m |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 s |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265, M-JPEG |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") |
| Rozpoznawanie odległości | 8 m |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Kodeki audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Określanie odległości | 4 m |
| Wykrywanie odległości | 42 m |
| Regulowanie jakości | Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość |
| Przeznaczenie | |
| Widok na żywo | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wejścia do regionu, Region exiting detection |
| Lustro | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Liczba języków | 33 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Liczba czujników | 2 |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Liczba soczewek | 1 |
| Typ mocowania | |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługa języków | Wielo |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Bicie serca | Tak |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Częstotliwość próbkowania | 8 – 48 kHz |
| Licznik pikseli | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.