Informacje dodatkowe
| Obserwuj odległość | 20,2 m |
|---|---|
| Średnica | |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Ilość diod oświetlenia | 2 / 2 |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Balans bieli | Automatyczna, Naturalny, Ręczny, Street lamp, Tryb niestandardowy, Zewnętrzna |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law, G.723, G.726, PCM |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Formaty kompresji | H.264+, H.264B, H.264H, H.265 |
| Wi-Fi | Nie |
| Maksymalna przesłona | 1,4 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Wysokość produktu | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | HD CMOS |
| Przeznaczenie | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Kąt obrotu | 360° |
| Wykrywanie odległości | 50,6 m |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Liczba kamer | 1 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ mocowania | |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100,000 |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Rozpoznawanie odległości | 10,1 m |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Prędkość przepływu danych | 6 kbps –16384 kbps |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień / Dioda LED światła białego |
| Liczba soczewek | 2 |
| Określanie odległości | 5,1 m |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 1860 px |
| Układ | Obrotowa |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 77° |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Pobór mocy | |
| Kolor produktu |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.