Poziom wyjściowy: 0/80 dB
Obszar dobioru mikrofonu: 5,48 m
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ kierunku mikrofonu: Wielokierunkowy
Regulator ostrości: Automatyczna
Przewodowa sieć LAN: Nie
Cyfrowy zoom: 2x
Typ produktu: System wideokonferencji grupowych
Megapiksele: 16 MP
Szerokość produktu: 111 mm
Szerokość opakowania: 240 mm
Rodzaj zasilania: DC
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3456 x 3456 px
Waga wraz z opakowaniem: 2,21 kg
Wysokość opakowania: 130 mm
Głębokość produktu: 111 mm
Bluetooth: Tak
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Głębokość opakowania: 310 mm
Kraj pochodzenia: Chiny
Czułość mikrofonu: -32 dB
Kolor produktu: Szary
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Wersja Bluetooth: 5.0
Kąt pola widzenia (FOV): 360°
Waga produktu: 1,18 kg
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Możliwość przybliżenia: Tak
Typ HD: Full HD
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Linux
Zakres kąta nachylenia: 15 – 40°
Model procesora: 605
Ilość wbudowanych mikrofonów: 8
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Wysokość produktu: 272,3 mm
Obsługiwane formaty plików wideo: MP4
Wi-Fi: Tak
Ilość głośników: 3
Długość ogniskowa: 140 – 3048 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Pionowy punkt widzenia: 210°
Szeroki kąt widzenia (tryb normalny): 360°
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Kamera konferencyjna Owl Labs 360°
4235,00 zł
4 w magazynie
SKU: VKOOWLVKO0002
Kategorie: Telekomunikacja, Videokonferencje, Videokonferencje i VoIP
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ HD | Full HD |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Zakres kąta nachylenia | 15 – 40° |
| Wysokość produktu | |
| Cyfrowy zoom | 2x |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Megapiksele | 16 MP |
| Waga produktu | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 140 – 3048 mm |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 360° |
| Głębokość opakowania | |
| Poziom wyjściowy | 0/80 dB |
| Kraj pochodzenia | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ produktu | |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Głębokość produktu | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 720p |
| Kolor produktu | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 8 |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Pionowy punkt widzenia | 210° |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Ilość głośników | 3 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | 605 |
| Obszar dobioru mikrofonu | 5,48 m |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj zasilania |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera konferencyjna Owl Labs 360°” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.