Wymiary klamry (SxGxW): 72,91 x 66,4 x 31,91 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Szerokość opakowania: 77 mm
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 75 g
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Przewodnik użytkownika: Tak
Szerokość produktu: 72,9 mm
Długość kabla: 2 m
Głębokość opakowania: 145 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El Capitan
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.14 Mojave
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 Yosemite
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High Sierra
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 Sierra
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Waga wraz z opakowaniem: 150,6 g
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 168 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Wysokość opakowania: 37,5 mm
Ilość wbudowanych mikrofonów: 1
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15.3 Catalina
Wbudowany flesz: Nie
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 408 mm
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Uchwyt do monitora LCD: Tak
Śledzenie twarzy: Nie
Typ mocowania: Klips
Głębokość produktu: 24,2 mm
Interfejs: USB
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Poprzeczny punkt widzenia: 60°
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85258900
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1280×720@30fps
Wysokość produktu: 31,9 mm
Stała ostrość: Tak
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 322 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 6,94 kg
Maksymalna rozdzielczość filmu: 1280 x 720 px
Maksymalna liczba klatek na sekundę: 30 fps
Typ kierunku mikrofonu: Wielokierunkowy
Waga (z podstawą): 75 g
Ilość: 1
Kamera LOGITECH C505E HD Webcam Black
162,75 zł
19 w magazynie
SKU: PERLOGKAM0015
Kategorie: IT, Kamery internetowe, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | Kamera internetowa z dołączonym kablem USB-A o długości 2 m Dokumentacja produktu |
|---|---|
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Długość kabla | 2 m |
| Waga produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor produktu | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Śledzenie twarzy | Nie |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Stała ostrość | Tak |
| Waga (z podstawą) | 75 g |
| Interfejs | USB |
| Ilość | |
| Typ mocowania | |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Uchwyt do monitora LCD | Tak |
| Poprzeczny punkt widzenia | 60° |
| Wymiary klamry (SxGxW) | 72,91 x 66,4 x 31,91 mm |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem., Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera LOGITECH C505E HD Webcam Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.