Certyfikaty: CE, NCC
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Wbudowany mikrofon: Tak
Cechy zabezpieczeń: Odporność na deszcz
Cechy zabezpieczeń: Odporny na kurz
Długość stałej ogniskowej: 3,89 mm
Wbudowany HDD: Nie
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 30 m
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Wysokość produktu: 64,3 mm
Liczba kamer: 1
Kolor produktu: Biały
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SSL/TLS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit AES
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Przycisk reset: Tak
Głębokość produktu: 103,4 mm
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 12
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 9.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 9.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 9.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 9.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 9.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 4.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 7.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 7.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 7.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 10.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 6.0
Typ diody LED: Podczerwień
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 11.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 11.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 5.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 5.0
Obsługiwane formaty plików wideo: H.264
Przewodowa sieć LAN: Nie
Diody LED: System
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7)
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, DC
System dźwięku: 2-drożny
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Stopień ochrony IP: IP66
Bluetooth: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Szerokość produktu: 142,3 mm
Wi-Fi: Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 8.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 13
Maksymalna rozdzielczość: 2304 x 1296 px
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Suma megapikseli: 3 MP
Układ: Sześcian
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Ilość klatek: 15 fps
Tryb nocny: Tak
Transmisja wideo: Tak
Wyjście prądu stałego (w woltach): 9
Kontrola pochylenia kamery: Nie
Kontrola panewki kamery: Nie
Długość fal podczerwieni: 850 nm
Liczba soczewek: 1
Przeznaczenie: Zewnętrzna
Czujnik ruchu: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Wyjście prądu stałego (w amperach): 0,6 A
Liczba czujników: 1
Typ mocowania: Ściana
Produkt odporny na warunki atmosferyczne: Tak
Kamera TP-LINK Tapo C310
119,90 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, NCC |
|---|---|
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Przeznaczenie | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Model | |
| Liczba czujników | 1 |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Suma megapikseli | 3 MP |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na deszcz, Odporny na kurz |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Tryb nocny | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Diody LED | System |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Liczba soczewek | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Kontrola panewki kamery | Nie |
| Rodzaj zasilania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Liczba kamer | 1 |
| Kontrola pochylenia kamery | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Długość stałej ogniskowej | 3,89 mm |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1296 px |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Typ mocowania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Układ | Sześcian |
| Szerokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera TP-LINK Tapo C310” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.