Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, RCM
Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: 360°
Kąt widzenia obiektywu w pionie: 130°
Układ: Kopuła
Stopień ochrony IP: IP65
Obsługiwane formaty plików wideo: H.264
Podręcznik użytkownika: Tak
Zakres kąta nachylenia: 0 – 130°
Maksymalna rozdzielczość: 2304 x 1296 px
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Suma megapikseli: 3 MP
Typ diody LED: Podczerwień
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit AES
Głębokość produktu: 123 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Przewodowa sieć LAN: Nie
Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP
Wbudowany mikrofon: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Przycisk reset: Tak
Zakres częstotliwości: 2400 MHz
Diody LED: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Zestaw do montażu: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Liczba kamer: 1
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2304 x 1296
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Wi-Fi: Tak
Wysokość produktu: 90 mm
Bluetooth: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 – 60 °C
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Kolor produktu: Biały
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Kolor produktu: Czarny
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 30 m
Zakres przesuwania: 0 – 360°
Szerokość produktu: 123,8 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8)
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Maksymalna przesłona: 2
Wyjście prądu stałego (w amperach): 1 A
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 512 GB
Dołączone śruby: Tak
Ilość klatek: 15 fps
Wbudowany HDD: Nie
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Długość stałej ogniskowej: 3,9 mm
Wbudowane głośniki: Tak
Przeznaczenie: Wewnętrz i na wolnym powietrzu
Tryb nocny: Tak
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Uchwyty mocowania dołączone: Tak
Typ mocowania: Sufit
Liczba czujników: 1
Liczba soczewek: 1
Kamera TP-LINK Tapo C510W
187,00 zł
8 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, RCM |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Tryb nocny | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zestaw do montażu | |
| Bluetooth | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Dołączone śruby | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Liczba soczewek | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zakres przesuwania | 0 – 360° |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,9 mm |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 130° |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kolor produktu | |
| Liczba czujników | 1 |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Układ | Kopuła |
| Suma megapikseli | 3 MP |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Podręcznik użytkownika | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Rodzaj zasilania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2400 MHz |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ mocowania | |
| Szerokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1296 px |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Kamera TP-LINK Tapo C510W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.