NVIDIA Ansel: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Magistrala pamięci: 128 bit
Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR5
Prędkość zegara pamięci: 7007 MHz
Maksymalne taktowanie procesora: 1455 Mhz
NVIDIA G-SYNC: Tak
Wersja DirectX: 12.0
Pamięć karty graficznej: 4 GB
HDCP: Tak
Liczba wentylatorów: 2 wentylatory
Rdzenie CUDA: 640
Typ interfejsu: PCI Express 3.0
Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Technologia CUDA: Tak
Wbudowany tuner tv: Nie
Kolor produktu: Czarny
NVIDIA 3D Vision: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Maksymalna rozdzielczość: 7680 x 4320 px
Ilość portów DVI-D: 1
Kolor produktu: Szary
Taktowanie procesora: 1354 Mhz
Rodzina procesorów grafiki: NVIDIA
Minimalna moc zasilacza: 250 W
PhysX: Tak
Procesor graficzny: GeForce GTX 1050
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Karta graficzna BIOSTAR GeForce GTX 1050 4GB
486,26 zł
3 w magazynie
SKU: VGABIONVD0015
Kategorie: Graficzne karty ( NVIDIA Graphics PLUS ), IT, Karty graficzne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
|---|---|
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Taktowanie procesora | 1354 MHz |
| NVIDIA 3D Vision | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Minimalna moc zasilacza | 250 W |
| Liczba wentylatorów | |
| Procesor graficzny | GeForce GTX 1050 |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia CUDA | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| HDCP | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 7007 MHz |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Rdzenie CUDA | 640 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| PhysX | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły., Nie wyrzucać do zwykłych śmietników., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Napisz pierwszą opinię o „Karta graficzna BIOSTAR GeForce GTX 1050 4GB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.