Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Technologia CUDA: Tak
FireStream: Nie
Taktowanie procesora: 902 MHz
Rdzenie CUDA: 384
Wbudowany tuner tv: Nie
Typ interfejsu: PCI Express x8 2.0
Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany
Procesor graficzny: GeForce GT 730
PhysX: Tak
Prędkość zegara pamięci: 1334 Mhz
Liczba wentylatorów: 1 wentylator
Szerokość produktu: 127 mm
Pamięć karty graficznej: 4 GB
Wersja DirectX: 12.0
Ilość portów HDMI: 4
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Zawiera sterowniki: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wysokość produktu: 23 mm
Magistrala pamięci: 64 bit
Ilość gniazd: 1
Moc zasilacza: 200 W
Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR3
Głębokość produktu: 163 mm
Rodzina procesorów grafiki: NVIDIA
Karta graficzna Biostar GT 730 4GB 4xHDMI
318,24 zł
17 w magazynie
SKU: VGABIONVD0019
Kategorie: Graficzne karty ( NVIDIA Graphics PLUS ), IT, Karty graficzne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Ilość gniazd | 1 |
| FireStream | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły., Nie wyrzucać do zwykłych śmietników., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Taktowanie procesora | 902 MHz |
| Wysokość produktu | |
| Moc zasilacza | 200 W |
| PhysX | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Liczba wentylatorów | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce GT 730 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR3 |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość zegara pamięci | 1334 MHz |
| Rdzenie CUDA | 384 |
Napisz pierwszą opinię o „Karta graficzna Biostar GT 730 4GB 4xHDMI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.