Wysokość produktu: 69 mm
Waga wraz z opakowaniem: 544 g
Obsługa przetwarzania równoległego: Nieobsługiwany
Waga produktu: 304 g
Rodzaj opakowania: Pudełko
Technologia CUDA: Tak
Pobór mocy: 20 W
Rodzina procesorów grafiki: NVIDIA
Minimalna moc zasilacza: 300 W
Ilość gniazd: 1
Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy: 2
HDCP: Tak
Taktowanie procesora: 1189 MHz
Układ: Half-Height/Half-Length (HH/HL)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Procesor graficzny: GeForce GT 1030
Wersja DirectX: 12.0
Maksymalne taktowanie procesora: 1430 MHz
Rodzaj chłodzenia: Pasywne
Rdzenie CUDA: 384
FireStream: Nie
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Prędkość zegara pamięci: 2100 MHz
Magistrala pamięci: 64 bit
Kolor produktu: Czarny
Głębokość produktu: 38 mm
Ilość DisplayPort: 1
Wersja OpenGL: 4.5
Ilość portów HDMI: 1
Szerokość produktu: 150 mm
PhysX: Tak
Dual Link DVI: Nie
Pamięć karty graficznej: 2 GB
Wbudowany tuner tv: Nie
Typ interfejsu: PCI Express x16 3.0
Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR4
Pełny HD: Tak
Karta graficzna MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC
351,95 zł
94 w magazynie
SKU: VGAMISNVD0420
Kategorie: Graficzne karty ( NVIDIA Graphics PLUS ), IT, Karty graficzne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ interfejsu | PCI Express x16 3.0 |
|---|---|
| Ilość gniazd | 1 |
| FireStream | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Technologia CUDA | Tak |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Prędkość zegara pamięci | 2100 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 1189 MHz |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Pobór mocy | |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pełny HD | Tak |
| PhysX | Tak |
| HDCP | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce GT 1030 |
| Rodzaj opakowania | |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR4 |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Układ | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Dual Link DVI | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Rdzenie CUDA | 384 |
Napisz pierwszą opinię o „Karta graficzna MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.