Magistrala pamięci: 96 bit
Wersja OpenGL: 4.6
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Wbudowany tuner tv: Nie
Pamięć karty graficznej: 6 GB
Typ interfejsu: PCI Express x8 4.0
Szerokość produktu: 152,6 mm
Ilość portów HDMI: 1
Wersja HDMI: 2.0b
Ilość DisplayPort: 3
Technologia CUDA: Nie
Dual Link DVI: Nie
Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR6
Przepustowość pamięci: 186 GB/s
Liczba rdzeni procesora: 8
Minimalna moc zasilacza: 350 W
Rodzina procesorów grafiki: Intel
Waga produktu: 412 g
Maksymalna rozdzielczość: 7680 x 4320 px
Wersja DirectX: 12 Ultimate
Kolor produktu: Niebieski
Kolor produktu: Czarny
Wersja DisplayPort: 2.0
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Procesor graficzny: Arc A380 ELF
Liczba wentylatorów: 1 wentylator
Wysokość produktu: 35,7 mm
Wersja OpenCL: 3.0
Głębokość produktu: 100 mm
Szybkość przesyłania danych: 15,5 Gbit/s
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Ray Tracing: Tak
Wsparcie 8k: Tak
Karta graficzna SPARKLE Intel Arc A380 ELF
536,49 zł
Brak w magazynie
SKU: VGASPAINT0003
Kategorie: Graficzne karty ( INTEL ), IT, Karty graficzne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
|---|---|
| Wersja DisplayPort | 2.0 |
| Przepustowość pamięci | 186 GB/s |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Procesor graficzny | Arc A380 ELF |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Waga produktu | |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | Nie |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Kolor produktu | |
| Rodzina procesorów grafiki | Intel |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Minimalna moc zasilacza | 350 W |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Magistrala pamięci | 96 bit |
| Ray Tracing | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy karty graficznej, aby uniknąć porażenia prądem., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Zainstaluj w dobrze wentylowanym miejscu, aby zapobiec przegrzaniu. |
| Głębokość produktu | |
| Liczba wentylatorów | |
| Wsparcie 8k | Tak |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Wysokość produktu | |
| Szybkość przesyłania danych | 15,5 Gbit/s |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
Napisz pierwszą opinię o „Karta graficzna SPARKLE Intel Arc A380 ELF” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.