Głębokość produktu: 101 mm
Ilość portów HDMI: 1
Technologia CUDA: Nie
Wersja OpenCL: 3.0
Wbudowany tuner tv: Nie
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Waga produktu: 742 g
Wersja HDMI: 2.0b
Pamięć karty graficznej: 8 GB
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Wersja DisplayPort: 2.0
Liczba rdzeni procesora: 24
Przepustowość pamięci: 512 GB/s
Dual Link DVI: Nie
Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR6
Procesor graficzny: Arc A580 ORC OC Edition
Wersja OpenGL: 4.6
Magistrala pamięci: 256 bit
Typ interfejsu: PCI Express x16 4.0
Szerokość produktu: 222 mm
Ilość DisplayPort: 3
Wysokość produktu: 40,9 mm
Minimalna moc zasilacza: 600 W
Rodzina procesorów grafiki: Intel
Szybkość przesyłania danych: 16 Gbit/s
Liczba wentylatorów: 2 wentylatory
Maksymalna rozdzielczość: 7680 x 4320 px
Kolor produktu: Czarny
Kolor produktu: Niebieski
Wersja DirectX: 12 Ultimate
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
ThermalSync™: Tak
Ray Tracing: Tak
Materiał tylnej płyty: Metal
Wsparcie 8k: Tak
Karta graficzna SPARKLE Intel Arc A580 ORC OC Edition
693,09 zł
Brak w magazynie
SKU: VGASPAINT0005
Kategorie: Graficzne karty ( INTEL ), IT, Karty graficzne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Dual Link DVI | Nie |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Procesor graficzny | Arc A580 ORC OC Edition |
| ThermalSync™ | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Rodzina procesorów grafiki | Intel |
| Minimalna moc zasilacza | 600 W |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Wysokość produktu | |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Ray Tracing | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wsparcie 8k | Tak |
| Wersja DisplayPort | 2.0 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Liczba wentylatorów | |
| Szerokość produktu | |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Przepustowość pamięci | 512 GB/s |
| Materiał tylnej płyty | Metal |
| Waga produktu | |
| Szybkość przesyłania danych | 16 Gbit/s |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy karty graficznej, aby uniknąć porażenia prądem., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Zainstaluj w dobrze wentylowanym miejscu, aby zapobiec przegrzaniu. |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Karta graficzna SPARKLE Intel Arc A580 ORC OC Edition” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.