Certyfikaty: FCC
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Przeznaczenie: PC/Laptop
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Modulacja: OFDM
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Modulacja: 64-QAM
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Modulacja: DQPSK
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Wysokość produktu: 7,39 mm
Modulacja: CCK
Modulacja: DBPSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Modulacja: 16-QAM
Modulacja: 256-QAM
Wi-Fi: Tak
Kolor produktu: Czarny
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 95%
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1267 Mbit/s
Interfejs: WLAN
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Zakres częstotliwości: 2,4 – 5 GHz
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3-SAE
Wewnętrzny: Nie
Szerokość produktu: 19,9 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Interfejs hosta: USB
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Diody LED: Status
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Głębokość produktu: 15,7 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Wersja USB: 2.0
Płyta ze sterownikami: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Nano
55,00 zł
30 w magazynie
SKU: KSITPLBUS0010
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty bezprzewodowe USB
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | FCC |
|---|---|
| Wi-Fi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPA3-SAE |
| Szerokość produktu | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Modulacja | 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Wersja USB | 2.0 |
| Kolor produktu | |
| Diody LED | Status |
| Interfejs | WLAN |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 GHz |
| Przeznaczenie | |
| Interfejs hosta | USB |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Wewnętrzny | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Nano” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.