Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Sposób łączności: Przewodowy
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Modulacja: 64-QAM
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Modulacja: OFDM
Modulacja: 16-QAM
Modulacja: 256-QAM
WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Modulacja: CCK
Modulacja: DBPSK
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
Modulacja: DQPSK
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Zakres częstotliwości: 2,4 – 5 GHz
Waga wraz z opakowaniem: 90 g
Diody LED: Status
WLAN prędkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 400
Kolor produktu: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 Yosemite
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High Sierra
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Interfejs hosta: USB
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Szerokość opakowania: 138 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 x64
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Antena: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 Home
Przeznaczenie: PC/Laptop
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IoT Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Interfejs: WLAN
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT Core
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Tryby pracy: Tryb infrastruktury
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Głębokość produktu: 19,7 mm
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El Capitan
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 Sierra
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Wewnętrzny: Nie
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 Enterprise x64
Wysokość opakowania: 30 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Szerokość produktu: 40,5 mm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Głębokość opakowania: 128 mm
Moc nadawcza (FCC): 23 dBm
Ilość portów USB: 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Wi-Fi: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
MU-MIMO: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.9 Mavericks
Wysokość produktu: 10,3 mm
Moc nadawcza (CE): 23 dBm
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilane przez USB: Tak
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Płyta ze sterownikami: Tak
Wersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikaty zgodności: RoHS
Certyfikaty zgodności: CE
Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U (USB 3.0)
53,90 zł
30 w magazynie
SKU: KSITPLUSB0011
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty USB
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Wi-Fi | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Interfejs | WLAN |
| Ilość portów USB | 1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość opakowania | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Moc nadawcza (CE) | 23 dBm |
| Głębokość opakowania | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Antena | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Interfejs hosta | USB |
| Wewnętrzny | Nie |
| Moc nadawcza (FCC) | 23 dBm |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| MU-MIMO | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Modulacja | 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Certyfikaty zgodności | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 5 GHz |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia., Przechowywać z dala od dzieci., Urządzenie nie jest wodoodporne – unikać kontaktu z wodą. |
| Przeznaczenie | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U (USB 3.0)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.