Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Kolor produktu: Zielony
Modulacja: CCK
Modulacja: DBPSK
Modulacja: 16-QAM
Modulacja: 256-QAM
Modulacja: 64-QAM
Modulacja: OFDM
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Modulacja: DQPSK
WLAN prędkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IoT Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT Core
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Szyna niskoprofilowa: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Szerokość produktu: 120,8 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Zakres mocy transmitowania: 59,5 – 92 dBmW
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Przeznaczenie: PC
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Przepustowość (druga): 5 GHz
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Rodzaj opakowania: Pudełko
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 802.1x RADIUS
Brak konfliktów: Tak
Moc nadawcza (FCC): 24 dBm
Głębokość opakowania: 148 mm
Uchwyty mocowania dołączone: Tak
Zdjemowalna antena (anteny): Tak
Interfejs hosta: PCI Express
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Rozmiar karty PCI: Połowa wysokości (niskoprofilowe)
Szerokość opakowania: 207 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Interfejs: WLAN
Wi-Fi: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Wysokość opakowania: 42 mm
Moc nadawcza (CE): 23 dBm
Tryby pracy: Tryb infrastruktury
Głębokość produktu: 115,2 mm
Waga wraz z opakowaniem: 300 g
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Płyta ze sterownikami: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Antena: Tak
Przepustowość (pierwsza): 2,4 GHz
Wewnętrzny: Tak
Ilość anten: 2
Wysokość produktu: 21,5 mm
Ilość: 1
Karta sieciowa TP-LINK Archer T4E (PCI-E)
85,80 zł
18 w magazynie
SKU: KSITPLBPC0004
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty bezprzewodowe PCI
Loading...
Informacje dodatkowe
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Przepustowość (pierwsza) | 2,4 GHz |
| Zakres mocy transmitowania | 59,5 – 92 dBmW |
| Ilość anten | 2 |
| Antena | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Moc nadawcza (CE) | 23 dBm |
| Wewnętrzny | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | WLAN |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Brak konfliktów | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Rozmiar karty PCI | Połowa wysokości (niskoprofilowe) |
| Przepustowość (druga) | 5 GHz |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Wysokość produktu | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Ilość sztuk | |
| Moc nadawcza (FCC) | 24 dBm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Szyna niskoprofilowa | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Kolor produktu | |
| Modulacja | 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK Archer T4E (PCI-E)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.