Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Zakres częstotliwości: 2,4 – 2,4835 GHz
Modulacja: 64-QAM
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Modulacja: DQPSK
Poziom wzmocnienia anteny (max): 2 dBi
Modulacja: OFDM
Kolor produktu: Zielony
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Waga wraz z opakowaniem: 150 g
Modulacja: 16-QAM
Modulacja: CCK
Modulacja: DBPSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
WLAN prędkość przesyłania danych: 150
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 150 Mbit/s
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IoT Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT Core
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Szerokość opakowania: 200 mm
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Zestaw układów: Atheros
Interfejs: WLAN
Tryby pracy: Tryb infrastruktury
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Antena: Tak
Interfejs hosta: PCI Express
Płyta ze sterownikami: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Wi-Fi: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Głębokość produktu: 78,5 mm
Wysokość opakowania: 39 mm
Szerokość produktu: 120,8 mm
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Głębokość opakowania: 150 mm
Wewnętrzny: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Wysokość produktu: 21,5 mm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Karta sieciowa TP-LINK TL-WN781ND (PCI-E)
36,30 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLBKP0008
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty bezprzewodowe PCI
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g |
|---|---|
| Wewnętrzny | Tak |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zestaw układów | Atheros |
| Wysokość produktu | |
| Interfejs | WLAN |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Antena | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wystawiać na działanie wysokich temperatur., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Certyfikaty zgodności | |
| Szerokość opakowania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 GHz |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK TL-WN781ND (PCI-E)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.