Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Modulacja: CCK
Modulacja: DBPSK
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Modulacja: 64-QAM
Modulacja: 16-QAM
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Modulacja: DQPSK
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Zakres częstotliwości: 2,4 – 2,4835 GHz
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 95%
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Kolor produktu: Czarny
Waga wraz z opakowaniem: 150 g
Modulacja: OFDM
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Przeznaczenie: PC/Laptop
Kolor produktu: Biały
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IoT Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT Core
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Szerokość opakowania: 148 mm
Moc nadawcza (CE): 20 dBm
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Moc nadawcza (FCC): 20 dBm
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Wewnętrzny: Nie
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Przycisk WPS: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Płyta ze sterownikami: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Wysokość opakowania: 42 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Głębokość produktu: 26 mm
Interfejs: WLAN
Obsługiwane protokoły sieciowe: CSMA/CA, ACK
Antena: Tak
Przewody: USB
Szerokość produktu: 86 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Tryby pracy: Tryb infrastruktury
Głębokość opakowania: 137 mm
Interfejs hosta: USB
Wysokość produktu: 12 mm
Zasilane przez USB: Tak
Karta sieciowa TP-LINK TL-WN821N (USB 2.0)
31,90 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLBKU0007
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty bezprzewodowe USB
Loading...
Informacje dodatkowe
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wewnętrzny | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Szerokość produktu | |
| Przewody | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Głębokość opakowania | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Certyfikaty zgodności | |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem., Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
| Antena | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Wysokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Interfejs | WLAN |
| Przycisk WPS | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Interfejs hosta | USB |
| Moc nadawcza (CE) | 20 dBm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 GHz |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Wysokość opakowania | |
| Moc nadawcza (FCC) | 20 dBm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Szerokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK TL-WN821N (USB 2.0)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.