Czułość odbiorcy: 270M: -68dBm@10% PER
130M: -68dBm@10% PER
108M: -68dBm@10% PER
54M: -68dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
System operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Zgodny ze standradami przemysłowymi: IEEE 802.11b/g/n
Długość kabla: 1,5 m
Interfejs: WLAN
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Szerokość produktu: 90 mm
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f): 32 – 104 °F
Wysokość produktu: 16,8 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Zakres częstotliwości: 2,4 – 2,4835 GHz
Wi-Fi: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Przewody: USB
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Głębokość produktu: 68 mm
Wewnętrzny: Nie
Interfejs hosta: Mini-USB
Wymiary (SxGxW) (imperialne): 88,9 x 68,6 x 17,8 mm (3.5 x 2.7 x 0.7″)
Wymiary produktu (SxGxW): 90 x 68 x 16,8 mm
WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Współczynnik wzmocnienia: 3 dBi
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Kolor produktu: Biały
Typ anteny: 2x Omni
Karta sieciowa TP-LINK TL-WN822N (USB 2.0)
45,10 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLBKU0015
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty bezprzewodowe USB
Loading...
Informacje dodatkowe
| Czułość odbiorcy | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
|---|---|
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
| System operacyjny | Windows 2000 / XP / Vista / 7 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 GHz |
| Interfejs hosta | Mini-USB |
| Przewody | |
| Wi-Fi | Tak |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem., Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
| Głębokość produktu | |
| Współczynnik wzmocnienia | 3 dBi |
| Wewnętrzny | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Interfejs | WLAN |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ anteny | 2x Omni |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wysokość produktu | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 90 x 68 x 16,8 mm |
| Wymiary (SxGxW) (imperialne) | 88,9 x 68,6 x 17,8 mm (3.5 x 2.7 x 0.7") |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK TL-WN822N (USB 2.0)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.