WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Kolor produktu: Czarny
Sposób łączności: Przewodowy
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Waga wraz z opakowaniem: 80 g
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Przeznaczenie: PC/Laptop
Diody LED: Status
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Zakres częstotliwości: 2,4 – 2,4835 GHz
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Modulacja: 64-QAM
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Modulacja: OFDM
Modulacja: CCK
Modulacja: DBPSK
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Modulacja: DQPSK
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Modulacja: 16-QAM
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Wewnętrzny: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Antena: Tak
Wi-Fi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 13.0 Ventura
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Certyfikaty zgodności: RoHS
Płyta ze sterownikami: Tak
Głębokość opakowania: 128 mm
Certyfikaty zgodności: CE
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC)
Szerokość produktu: 39 mm
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Moc nadawcza (FCC): 20 dBm
Interfejs: WLAN
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Szerokość opakowania: 138 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Interfejs hosta: USB
Tryby pracy: Tryb infrastruktury
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Głębokość produktu: 18,4 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Moc nadawcza (CE): 20 dBm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Wysokość opakowania: 30 mm
Wysokość produktu: 7,87 mm
Zasilane przez USB: Tak
Karta sieciowa TP-LINK TL-WN823N (USB 2.0)
29,15 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLBKU0014
Kategorie: IT, Karty i kontrolery, Sieciowe karty bezprzewodowe USB
Loading...
Informacje dodatkowe
| Modulacja | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
|---|---|
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Głębokość opakowania | |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 GHz |
| Kolor produktu | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Diody LED | Status |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Moc nadawcza (FCC) | 20 dBm |
| Interfejs | WLAN |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Interfejs hosta | USB |
| Moc nadawcza (CE) | 20 dBm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Antena | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Wi-Fi | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Certyfikaty zgodności | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami., Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem., Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
Napisz pierwszą opinię o „Karta sieciowa TP-LINK TL-WN823N (USB 2.0)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.