System operacyjny: XP; macOS X 10.11; Vista; Windows 7; Windows 10; Windows 8
Kolor wskaźnika laserowego: Czerwony
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB
Ilość sztuk: 1
Liczba przycisków: 4
Technologia wykrywania ruchu: Laser
Waga produktu: 100 g
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Technologie bezprzewodowe: RF
Zasięg bezprzewdowego routera: 20 m
Typ obsługiwanych baterii: AAA
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Kolor produktu: Czarny
Funkcje prezentera: Wskaźnik laserowy
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Funkcje prezentera: Pilot
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Kensington Prezenter bezprzewodowy z czerwonym laserem, czarny
126,50 zł
Brak w magazynie
SKU: SYSKENPAK0002
Kategorie: Akcesoria do projektorów, IT, Systemy audiowizualne
Loading...
Informacje dodatkowe
| System operacyjny | Windows 7; macOS X 10.11; Vista; XP; Windows 11; Windows 8; Windows 10 |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga brutto palety | 111 kg |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Funkcje prezentera | Pilot, Wskaźnik laserowy |
| Kolor wskaźnika laserowego | Czerwony |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Waga netto palety | 111 kg |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Produkty na paletę (UE) | 300 szt. |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Waga produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Liczba przycisków | 4 |
| Kolor produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 116,5 cm |
| Technologie bezprzewodowe | RF |
| Typ odbiornika | Standardowy odbiornik |
| Ostrzeżenia | Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. |
Napisz pierwszą opinię o „Kensington Prezenter bezprzewodowy z czerwonym laserem, czarny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.