Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Czułość słuchawek: 94 dB
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Styl noszenia: Nagłowny
Waga produktu: 150 g
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Złącze 2,5 mm: Nie
Średnica głośnika: 4 cm
Zastosowanie: Połączenia/muzyka
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 70 mm
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Szerokość produktu: 200 mm
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Bluetooth: Nie
Sposób łączności: Przewodowy
Głębokość produktu: 284 mm
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Długość kabla: 1,8 m
Złącze 3,5 mm: Nie
Złącze USB: USB Typu-A
Połączenie USB: Tak
Zgodny z Mac: Tak
Kensington Słuchawki USB-A Hi-Fi z mikrofonem przewodowe
110,00 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| System operacyjny | Windows 11 |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość słuchawek | 94 dB |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Kolor produktu | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Waga produktu | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Napisz pierwszą opinię o „Kensington Słuchawki USB-A Hi-Fi z mikrofonem przewodowe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.