Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | c-tick, UL, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
|---|---|
| Liczba przycisków | 2 |
| Dołączona myszka | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 500 DPI |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Podświetlenie | |
| Przeznaczenie | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Urządzenie wskazujące | Manipulator kulkowy+przyciski myszy |
| Szerokość opakowania | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 370 x 139 x 19,6 mm |
| Waga klawiatury | 563 g |
| Zużycie energii | 36 mA |
| Język klawiatury | US English |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Kolor produktu | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Wysokość opakowania | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Ilość klawiszy | 83 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.