Obsługiwane platformy gier: PC
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 95049080
Obsługiwane platformy gier: Xbox Series X
Materiał tarczy sterującej: Aluminium, Skóra
Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft): 1164 szt.
Sposób łączności: Przewodowy
Waga wraz z opakowaniem: 7,21 kg
Szerokość opakowania: 300 mm
Wysokość opakowania: 322,3 mm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 314 mm
Waga produktu: 5,35 kg
Klawisze funkcyjne do gier: D-pad
Force feedback: Tak
Rodzaj urządzenia: Kierownica + pedały
Obsługiwane platformy gier: Xbox One
Obsługiwane platformy gier: Xbox Series S
Wymiary kierownicy (SxGxW): 278 x 260 x 270 mm
Waga kierownicy: 2,25 kg
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 7,66 kg
Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft): 564 szt.
Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Źródło zasilania: Kabel
Materiał obudowy: Nylon
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Przewody: USB
Wibracje: Tak
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 150 MB
Głębokość opakowania: 436,6 mm
Kolor produktu: Czarny
Zasilacz dołączony: Tak
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 338 mm
Materiał obudowy: Termoplastyczny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Materiał obudowy: Skóra
Materiał skrzyni biegów: Stal nierdzewna
Materiał skrzyni biegów: Polioksymetylen (POM)
Interfejs urządzenia: USB 2.0
Materiał skrzyni biegów: Cold rolled steel
Przewodnik użytkownika: Tak
W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC): 50992060573004
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Materiał obudowy: Aluminium
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 448 mm
Wymiary pedałów (SxGxW): 311 x 428,5 x 167 mm
Masa pedałów: 3,1 kg
Kierownica Logitech G920 Driving Force 941-000123 (PC, Xbox One)
871,74 zł
30 w magazynie
SKU: GIALOGAXO0001
Kategorie: Gaming, Konsole, Kontrolery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Masa pedałów | 3,1 kg |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń., Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. |
| Wymiary pedałów (SxGxW) | 311 x 428,5 x 167 mm |
| Obsługiwane platformy gier | PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Force feedback | Tak |
| Materiał tarczy sterującej | Aluminium, Skóra |
| Materiał skrzyni biegów | Cold rolled steel, Polioksymetylen (POM), Stal nierdzewna |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Kolor produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wibracje | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Przewody | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Materiał obudowy | Aluminium, Nylon, Skóra, Stal nierdzewna, Termoplastyczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Wymiary kierownicy (SxGxW) | 278 x 260 x 270 mm |
| Waga kierownicy | 2,25 kg |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Kierownica Logitech G920 Driving Force 941-000123 (PC, Xbox One)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.