Sposób łączności: Przewodowy
Źródło zasilania: Prąd przemienny
Materiał skrzyni biegów: Cold rolled steel
Materiał skrzyni biegów: Stal nierdzewna
Materiał skrzyni biegów: Polioksymetylen (POM)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane platformy gier: PC
Głębokość opakowania: 436,6 mm
Kolor produktu: Czarny
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 150 MB
Interfejs urządzenia: USB 2.0
Obsługiwane platformy gier: Xbox Series X
Ergonomiczny uchwyt: Tak
Automatyczna kalibracja: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 338 mm
USB: Tak
Waga produktu: 5,35 kg
Szerokość opakowania: 300 mm
Kąt obrotu kierownicy: 900°
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 95049080
Wysokość opakowania: 322,3 mm
Materiał tarczy sterującej: Aluminium, Skóra, Stal nierdzewna, Stal
Waga wraz z opakowaniem: 7,14 kg
Force feedback: Tak
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 314 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 448 mm
Klawisze funkcyjne do gier: D-pad
Waga kierownicy: 2,25 kg
Rodzaj urządzenia: Kierownica + pedały
Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 7,8 kg
Obsługiwane platformy gier: Xbox One
Obsługiwane platformy gier: Xbox Series S
Wymiary kierownicy (SxGxW): 260 x 278 x 260 mm
Masa pedałów: 3,1 kg
Wymiary pedałów (SxGxW): 428,5 x 311 x 167 mm
Kierownica Logitech G923 Xbox/PC 941-000158
954,32 zł
30 w magazynie
SKU: GAMLOGKON0009
Kategorie: Gaming, Gaming PC, Kontrolery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługiwane platformy gier | PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Materiał tarczy sterującej | Aluminium, Skóra, Stal nierdzewna, Stal |
| Materiał skrzyni biegów | Cold rolled steel, Polioksymetylen (POM), Stal nierdzewna |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Kąt obrotu kierownicy | 900° |
| Wymiary pedałów (SxGxW) | 428,5 x 311 x 167 mm |
| Force feedback | Tak |
| USB | Tak |
| Wymiary kierownicy (SxGxW) | 260 x 278 x 260 mm |
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Waga kierownicy | 2,25 kg |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci., Trzymać z dala od wody i wilgoci., Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Masa pedałów | 3,1 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Szerokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Kierownica Logitech G923 Xbox/PC 941-000158” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.