Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Czas aktywności wiersza: 32 ns
Opóźnienie CAS: 22
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 85 °C
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Czas cyklu wiersza: 45,75 ns
Szerokość produktu: 133,3 mm
Typ pamięci RAM: DDR4
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Profil SPD: Tak
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Pamięć RAM: 8 GB
Zakres temperatur (przechowywanie): -55 – 100 °C
Przeznaczenie: PC/serwer
Standard JEDEC: Tak
Odświeżany czas cyklu wiersza: 350 ns
Korekcja ECC: Nie
Napięcie pamięci: 1.2
Wysokość produktu: 31,2 mm
Nie zawiera: Halogen
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
KINGSTON DDR4 8GB 3200MT/s CL22 DIMM
304,19 zł
31 w magazynie
SKU: PAMKINDR40895
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Nie zawiera | Halogen |
|---|---|
| Standard JEDEC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Wysokość produktu | |
| Profil SPD | Tak |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Szerokość produktu | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Przeznaczenie | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Napisz pierwszą opinię o „KINGSTON DDR4 8GB 3200MT/s CL22 DIMM” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.