Przeznaczenie: Laptop
Zakres temperatur (przechowywanie): -55 – 100 °C
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 85 °C
Pamięć RAM: 32 GB
Nie zawiera: Halogen
Programowalne napięcia zasilania (VPP): 2,5 V
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Czas aktywności wiersza: 32 ns
Standard JEDEC: Tak
Czas cyklu wiersza: 45,75 ns
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Typ pamięci RAM: DDR4
Głębokość produktu: 3,7 mm
Szerokość produktu: 69,6 mm
Wysokość produktu: 30 mm
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 32 GB
Korekcja ECC: Nie
Napięcie pamięci: 1.2
Rodzaj pamięci: 260-pin SO-DIMM
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie CAS: 22
Odświeżany czas cyklu wiersza: 350 ns
KINGSTON DDR4 SODIMM 32GB 3200MHz CL22 2Rx8
1104,64 zł
2 w magazynie
SKU: PAMKINSOO0217
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Pamięci SO-DIMM
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
|---|---|
| Nie zawiera | Halogen |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Szerokość produktu | |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Wysokość produktu | |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Głębokość produktu | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Standard JEDEC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Napisz pierwszą opinię o „KINGSTON DDR4 SODIMM 32GB 3200MHz CL22 2Rx8” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.