Współczynnik TBW: 160
Pobór mocy (zapis): 1,535 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Średnie zużycie mocy: 0,279 W
Waga produktu: 5,5 g
NVMe: Nie
Szerokość produktu: 80 mm
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Pobór mocy (bezczynny): 0,195 W
Prędkość odczytu z nośnika: 500 MB/s
Typ dysku SSD: M.2
Interfejs: Serial ATA III
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Typ pamięci: 3D NAND
Głębokość produktu: 22 mm
Pojemność pamięci SSD: 480 GB
Pobór mocy (odczyt): 0,642 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Wysokość produktu: 1,35 mm
Cechy zabezpieczeń: Wytrzymały na wibracje
Przeznaczenie: PC/Laptop
Prędkość zapisu nośnika: 450 MB/s
Cechy zabezpieczeń: Odporny na wstrząsy
Loading...
KINGSTON DYSK SSD 480G A400 M.2 2280
218,82 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAKINSSD0051
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs | SATA III |
|---|---|
| Średnie zużycie mocy | 0,279 W |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Wytrzymały na wibracje |
| Pobór mocy (odczyt) | 0,642 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,195 W |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| Pobór mocy (zapis) | 1,535 W |
| Przeznaczenie | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Współczynnik TBW | 160 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Wysokość produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Waga produktu | |
| NVMe | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „KINGSTON DYSK SSD 480G A400 M.2 2280” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.