Przeznaczenie: PC/Laptop
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Głębokość produktu: 100,1 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 10 szt.
Interfejs: Serial ATA III
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES
Typ pamięci: 3D TLC
Waga wraz z opakowaniem: 67,5 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Szerokość opakowania: 9 mm
Waga produktu: 40 g
Pobór mocy (odczyt): 1,3 W
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 63,5 mm
Rodzaj kontrolera: SMI SM2259
Prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
Średnie zużycie mocy: 0,2 W
Głębokość opakowania: 129,5 mm
Wysokość opakowania: 184 mm
Pojemność pamięci SSD: 1,02 TB
Pobór mocy (bezczynny): 0,06 W
Losowy zapis (4KB): 80000 IOPS
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Pobór mocy (zapis): 3,2 W
Szerokość produktu: 7 mm
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 738,9 g
Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
Wysokość produktu: 69,8 mm
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 135,9 mm
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Typ dysku SSD: 2.5″
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 203,2 mm
KINGSTON DYSK SSD SKC600/1024G 1024GB
928,04 zł
25 w magazynie
SKU: DIAKINSSD0066
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Średnie zużycie mocy | 0,2 W |
|---|---|
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Przeznaczenie | |
| Pobór mocy (zapis) | 3,2 W |
| Szerokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,06 W |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,3 W |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Wysokość produktu | |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2259 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „KINGSTON DYSK SSD SKC600/1024G 1024GB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.