Losowy zapis (4KB): 80000 IOPS
Współczynnik TBW: 150
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 417 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Średnie zużycie mocy: 0,1 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES-XTS
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 104,8 mm
Szerokość opakowania: 45,7 mm
Waga wraz z opakowaniem: 13,94 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 25 szt.
Interfejs: Serial ATA III
Głębokość produktu: 50,8 mm
Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 206,4 mm
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Przeznaczenie: PC/Laptop
Wysokość produktu: 4,85 mm
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Typ pamięci: 3D TLC
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Głębokość opakowania: 7,6 mm
Pobór mocy (zapis): 2,4 W
Rodzaj kontrolera: SMI SM2259
Waga produktu: 6,67 g
NVMe: Nie
Pobór mocy (odczyt): 1,2 W
Prędkość zapisu nośnika: 500 MB/s
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Typ dysku SSD: mSATA
Szerokość produktu: 29,9 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 54 mm
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Wysokość opakowania: 95,3 mm
Pobór mocy (bezczynny): 0,08 W
KINGSTON DYSK SSD SKC600MS/256G KC600 SATA3
337,46 zł
4 w magazynie
SKU: DIAKINSSD0078
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga wraz z opakowaniem | |
|---|---|
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| NVMe | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Przeznaczenie | |
| Typ dysku SSD | mSATA |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wysokość produktu | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES-XTS |
| Średnie zużycie mocy | 0,1 W |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy (odczyt) | 12 W |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Współczynnik TBW | 150 |
| Pobór mocy (zapis) | 2,4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,08 W |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2259 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
Napisz pierwszą opinię o „KINGSTON DYSK SSD SKC600MS/256G KC600 SATA3” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.