Typ dysku SSD: mSATA
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Szybkość przesyłania danych: 6 Gbit/s
Prędkość odczytu z nośnika: 550 MB/s
Waga wraz z opakowaniem: 13,94 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 85 °C
NVMe: Nie
Średnie zużycie mocy: 0,1 W
Waga produktu: 6,67 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 70 °C
Szerokość opakowania: 45,7 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 256-bit AES-XTS
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 25 szt.
Pobór mocy (bezczynny): 0,08 W
Wibracje podczas pracy: 2,17 G
Wysokość opakowania: 95,3 mm
Interfejs: Serial ATA III
Prędkość zapisu nośnika: 520 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 h
Głębokość produktu: 50,8 mm
Szerokość produktu: 29,9 mm
Głębokość opakowania: 7,6 mm
Losowy odczyt (4KB): 90000 IOPS
Pobór mocy (odczyt): 1,2 W
Wibracje podczas przechowywania: 20 G
Przeznaczenie: PC/Laptop
Wysokość produktu: 4,85 mm
Rodzaj kontrolera: SMI SM2259
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 206,4 mm
Szyfrowanie sprzętu: Tak
Współczynnik TBW: 300
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 104,8 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 54 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717070
Losowy zapis (4KB): 80000 IOPS
Pobór mocy (zapis): 2,4 W
Typ pamięci: 3D TLC
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 417 g
KINGSTON DYSK SSD SKC600MS/512G KC600 SATA3
529,57 zł
1 w magazynie
SKU: DIAKINSSD0079
Kategorie: Dyski i akcesoria, Dyski SSD, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
|---|---|
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Współczynnik TBW | 300 |
| Losowy zapis (4KB) | 80000 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2259 |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES-XTS |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Interfejs | SATA III |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Nie |
| Typ dysku SSD | mSATA |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,08 W |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Średnie zużycie mocy | 0,1 W |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Pobór mocy (odczyt) | 12 W |
| Pobór mocy (zapis) | 2,4 W |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Napisz pierwszą opinię o „KINGSTON DYSK SSD SKC600MS/512G KC600 SATA3” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.