Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 85 °C
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 2.0
Waga wraz z opakowaniem: 51,6 g
Szerokość opakowania: 57,2 mm
Wysokość kartonu dostawczego: 6,1 cm
Głębokość opakowania: 14 mm
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Szybkość przesyłania danych pamięci: 3200 MT/s
Szerokość produktu: 7,1 mm
Typ pamięci RAM: DDR4
Przeznaczenie: PC/serwer
Wysokość opakowania: 171,5 mm
Głębokość produktu: 113,4 mm
Pokrycie ołowiem: Złoto
Zakres temperatur (przechowywanie): -55 – 100 °C
Ustawienie trybu: 1024M x 64
Waga produktu: 36,05 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Pamięć RAM: 8 GB
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Opóźnienie CAS: 16
Wysokość produktu: 34 mm
Korekcja ECC: Nie
Napięcie pamięci: 1.35 V
Kingston FURY DDR4 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 Beast Black
415,54 zł
5 w magazynie
SKU: PAMKINDR40774
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Wysokość kartonu dostawczego | 6,1 cm |
| Ustawienie trybu | 1024M x 64 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Wysokość opakowania | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Waga produktu | |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Napisz pierwszą opinię o „Kingston FURY DDR4 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 Beast Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.