Czas aktywności wiersza: 32 ns
Standard JEDEC: Tak
Przeznaczenie: PC/serwer
Programowalne napięcia zasilania (VPP): 2,5 V
Szybkość transmisji danych: PC4-2666, PC4-2400, PC4-2133, PC4-1866, PC4-1600
Organizacja chipów: 2Rx8
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 85 °C
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Rodzaj pamięci: SO-DIMM ECC
Ranking pamięci: 2
Odświeżany czas cyklu wiersza: 350 ns
Zakres temperatur (przechowywanie): -55 – 100 °C
Napięcie pamięci: 1.2
Pamięć RAM: 16 GB
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci: 2666 MHz
Opóźnienie CAS: 19
Korekcja ECC: Tak
Typ pamięci RAM: DDR4
Czas cyklu wiersza: 45,75 ns
Profil SPD: Tak
Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Micron R 2666MHz PC4-21300 KSM26SED8/16MR
796,00 zł
Brak w magazynie
SKU: PSEKINDR40025
Kategorie: Enterprise, Pamięci, Pamięci DDR4
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Szybkość transmisji danych | PC4-2666, PC4-2400, PC4-2133, PC4-1866, PC4-1600 |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Standard JEDEC | Tak |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM ECC |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Profil SPD | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowuj w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Ranking pamięci | 2 |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
Napisz pierwszą opinię o „Kingston SODIMM ECC 16GB DDR4 2Rx8 Micron R 2666MHz PC4-21300 KSM26SED8/16MR” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.