Informacje dodatkowe
| Interfejs urządzenia | USB |
|---|---|
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przeciążeniem mechanicznym., Nie używać w wilgotnym środowisku., Unikać kontaktu z cieczami. |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj zasilania | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 442 x 136 x 36 mm |
| Kolor podświetlenia | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Dołączona myszka | Nie |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Materiały | |
| Waga klawiatury | 1,15 kg |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Podświetlenie | |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Hot-swap | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Układ fizyczny | ISO |
| Anti-ghosting | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Peach Silent |
| Kolor produktu | |
| Siła uruchamiania | 40 g |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.