Informacje dodatkowe
| Rodzaj zasilania | |
|---|---|
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Czas reakcji klawiszy (max) | 1 ms |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 – 87%) |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Diody LED | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 355 x 136 x 36 mm |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Podświetlenie | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Waga klawiatury | 865 g |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Hot-swap | Tak |
| Siła uruchamiania | 40 g |
| Anti-ghosting | Tak |
| Kolor podświetlenia | |
| Ilość hotkeys | 11 |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Hot keys | Tak |
| Układ fizyczny | Bezkluczykowy (TKL) |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Ilość klawiszy | 87 |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Peach Silent |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.