Materiał klawiszy: Politereftalan butylenu (PBT)
Nakładki na klucze: Podwójne wtłaczanie (double shot)
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Materiały: Poliester termoplastyczny (PBT)
Klawiatura numeryczna: Nie
Dołączona myszka: Nie
Podświetlenie: Tak
Rodzaj przełącznika: Kailh Red
Ilość klawiszy: 61
Kolor produktu: Czarny
Podstawka na nadgarstek: Nie
Typ klawiatury: Mechaniczna
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Anti-ghosting: Tak
Anti-ghosting: Tak
Waga klawiatury: 870 g
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Długość kabla: 1,8 m
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Urządzenie wskazujące: Nie
Zastosowanie: Dom
Odbiornik dołączony: Nie
Kolor podświetlenia: Wielo
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Klawisze Windows: Tak
Regulowana wysokość klawiatury: Tak
Wymiary klawiatury (SxGxW): 290 x 101 x 47 mm
Interfejs urządzenia: USB
Ilość sztuk: 1
Styl klawiatury: Prosty
Kumulacja: N-Key Rollover
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Typ podświetlacza: RGB LED
Podręcznik użytkownika: Tak
Klawiatura gamingowa ENDORFY Thock Compact Red
208,99 zł
Brak w magazynie
SKU: GAMENDKLA0028
Kategorie: IT, Klawiatury, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs urządzenia | USB |
|---|---|
| Zastosowanie | Dom |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Materiały | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podręcznik użytkownika | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Dołączona myszka | Nie |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ilość sztuk | |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Waga klawiatury | 870 g |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przeciążeniem mechanicznym., Nie używać w wilgotnym środowisku., Unikać kontaktu z cieczami. |
| Podświetlenie | |
| Kolor podświetlenia | |
| Rodzaj przełącznika | Kailh Red |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 290 x 101 x 47 mm |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Nakładki na klucze | Podwójne wtłaczanie (double shot) |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Anti-ghosting | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Klawiatura gamingowa ENDORFY Thock Compact Red” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.