Informacje dodatkowe
| Klawiatura wyspowa | Nie |
|---|---|
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX ERGO Clear |
| Odłączany przewód | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Waga klawiatury | 908 g |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość klawiszy | 86 |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 80% |
| Podświetlenie | |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Rodzaj zasilania | |
| Siła uruchamiania | 55 g |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 370 x 140 x 40 mm |
| Kolor podświetlenia | |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.