Wymiary klawiatury (SxGxW): 456 x 233 x 48 mm
Urządzenie wskazujące: Nie
Waga klawiatury: 1,16 kg
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15.3 Catalina
Typ obsługiwanych baterii: AAA
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 7,3 kg
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El Capitan
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.14 Mojave
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%)
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Dołączona myszka: Nie
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Styl klawiatury: Zakrzywiony
Odbiornik dołączony: Tak
Bluetooth Low Energy (BLE): Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Typ baterii klawiatury: AAA
Podświetlenie: Nie
Waga wraz z opakowaniem: 1,73 kg
Wersja Bluetooth: 5.0
Liczba baterii (klawiatura): 2
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 Sierra
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Zastosowanie: Uniwersalne
Kolor produktu: Grafitowy
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 71%
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High Sierra
Wysokość opakowania: 251 mm
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Podstawka na nadgarstek: Tak
Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth
Szerokość opakowania: 58 mm
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Układ klawiatury: QWERTZ
Rodzaj zasilania: Bateria
Pojemność baterii: 1000 mAh
Klawiatura numeryczna: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 4
Język klawiatury: Niemiecki
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Materiał pochodzący z recyklingu: Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu
Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu: Tak
Klawiatura Logitech Ergo K860 (DE)
364,74 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMYC
Kategorie: IT, Klawiatury, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Dołączona myszka | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Podświetlenie | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Styl klawiatury | Zakrzywiony |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Waga klawiatury | 1,16 kg |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Kolor produktu | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 456 x 233 x 48 mm |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Napisz pierwszą opinię o „Klawiatura Logitech Ergo K860 (DE)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.