Szerokość opakowania: 193 mm
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Kolor produktu: Czarny
Podstawka na nadgarstek: Tak
Liczba dołączonych produktów: 3 szt.
Baterie w zestawie: Tak
Rolka przewijająca: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 960 g
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Wysokość opakowania: 45 mm
Rodzaj zasilania: Bateria
Wymiary myszy (SxGxW): 67,9 x 38,4 x 105,4 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Interfejs urządzenia: USB
Typ obsługiwanych baterii: AAA
Typ przewijania (scroll type): Kula
Zastosowanie: Uniwersalne
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Liczba przycisków: 3
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Klawiatura numeryczna: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Wbudowany wyłącznik: Tak
Cechy zabezpieczeń: Odporny na zalanie
Przewodnik użytkownika: Tak
Rozdzielczość ruchu: 1000 DPI
Urządzenie wskazujące: Nie
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Żywotność baterii: 36 mies.
Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%)
Regulowana wysokość klawiatury: Tak
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Waga klawiatury: 603 g
Klawisze multimedialne: Tak
Odbiornik bezprzewodowy Unifying: Nie
Waga odbiornika: 2 g
Wymiary klawiatury (SxGxW): 186,7 x 447,2 x 21,4 mm
Podświetlenie: Nie
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84716060
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 4,21 kg
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Typ baterii klawiatury: AAA
Liczba baterii (mysz): 1
Układ klawiatury: QWERTY
Czytnik linii papilarnych: Nie
Dołączona myszka: Tak
Hub USB: Nie
Przeznaczenie: PC/serwer
Odporny na rozlanie do: 60 ml
Hot keys: Tak
Liczba baterii (klawiatura): 2
Styl klawiatury: Prosty
Typ baterii myszy: AA
Wymiary odbiornika (S x G x W): 14,4 x 6,6 x 18,7 mm
Waga myszy: 91 g
Odbiornik dołączony: Tak
Żywotność baterii myszy: 18 mies.
KLAWIATURA LOGITECH Wireless Combo MK345 + mysz
126,36 zł
30 w magazynie
SKU: PERLOGKLM0065
Kategorie: IT, Klawiaturowe zestawy z myszą, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga myszy | 91 g |
|---|---|
| Odporny na rozlanie do | 60 ml |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ baterii myszy | AA |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Hot keys | Tak |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Żywotność baterii myszy | 18 mies. |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią., Nie demontuj urządzenia., Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
| Język klawiatury | US International |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Szerokość opakowania | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 186,7 x 447,2 x 21,4 mm |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Podświetlenie | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wysokość opakowania | |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 67,9 x 38,4 x 105,4 mm |
| Waga klawiatury | 603 g |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ przewijania (scroll type) | Kula |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj zasilania | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Hub USB | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „KLAWIATURA LOGITECH Wireless Combo MK345 + mysz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.