Informacje dodatkowe
| Wydajne rdzenie | 4 |
|---|---|
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 2) |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wbudowana pamięć wewnętrzna | Nie |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 6,32 A |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wysokość produktu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Szerokość produktu | |
| Liczba wątków | 12 |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel |
| Typ zasilacza | Zasilacz zewnętrzny |
| Typ produktu | |
| Kensington Lock | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Zasilanie | 120 W |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Głębokość produktu | |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | 210H |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent procesora | Intel |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Kolor produktu | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Waga produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.